Aktuality Zpět na archiv

Dohodnutá pravidla na akci V8 ve dnech 21.-23.8.2020

11. 08. 2020

Příjezd z hlavní silnice bude regulován pořadateli. V pátek 21.8. cca od 13:00 hodin bude brána u recepce obsluhována pořadateli. Každý náš člen bude povinen předložit lístek k volnému vjezdu, který bude k dispozici u předsedy , od soboty 15.8.2020. Pozor,  počítá se 1lístek = 1 osoba=1 pásek!  Pro ty, co si nestihnou včas vyzvednout lístky, je dohodnutá varianta, prokázat se průkazkou karavan klubu.

Vzor průkazky byl předán pořadateli. Tuto variantu, prosím, využijte pouze v nutném případě. Všichni naši členi, kteří se chtějí pohybovat v předním kempu, musí být „opáskováni“.  Kdo přijede na kole, popřípadě půjde pěšky, bude nasměrován ke kolobaru, kde bude pro tyto návštěvníky (i pro nás) vstupní brána. Upozorňuji, že bude pořadateli prováděná kontrola.

Prosím všechny, kteří se chystají strávit víkend v našem klubu, o příjezd v pátek, do 13:00 hodiny, jinak si budete muset trpělivě vystát frontu.

Hold on please…

It will only take a second.

Provozovatelem webu je 1. český caravan club v AČR Hradec Králové, který jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Odmítnout vše
Přijmout vše